Jesteśmy brokerem usług kurierskich

Dzięki zrzeszeniu ogromnej ilości użytkowników wynegocjowaliśmy bardzo korzystne ceny w najlepszych firmach kurierskich, przy zachowaniu najwyższej jakości i elastyczności usług. Wieloletnie doświadczenie w branży kurierskiej w powiązaniu z najwyższą jakością i zaangażowaniem usług pozwoliło nam na stworzenie naszego serwisu. Serwis Global System łączy interesy osób indywidualnych, małych oraz średnich przedsiębiorstw z największymi firmami kurierskimi na świecie dając dostęp do najlepszych ofert na rynku za rozsądną cenę.

Korzyści dla których warto wysyłać z nami

  • Współpracując z nami mogą Państwo korzystać z usług tradycyjnych firm kurierskich na warunkach do tej pory dostępnych tylko dla dużych firm, wysyłających tysiące przesyłek miesięcznie (do 70% taniej niż zgłaszając się bezpośrednio do tej samej firmy kurierskiej).
  • Stworzyliśmy serwis współpracujący z największymi firmami kurierskimi w Polsce i zagranicą.
  • O wiele taniej, łatwo, szybko i bezpiecznie realizujemy przesyłki kurierskie w dowolne miejsce w kraju i zagranicą!
  • Przystosowaliśmy swoją ofertę do wymagań klientów indywidualnych, instytucyjnych oraz dla firm dużych i małych.
  • Oszczędzamy Państwa pieniądze i cenny czas dzięki bezpośredniemu zamawianiu odbioru paczek w wybranej firmie kurierskiej z dowolnego miejsca w kraju (wysyłanie przesyłek bez wychodzenia z domu, odbieranie przesyłek przeznaczonych dla Państwa z dowolnego, wskazanego przez Państwa adresu !!! )
  • Ułatwiamy Państwu rozliczenia wystawiając dwa razy w miesiącu innowacyjną zbiorczą fakturę zawierającą zestawienie wszystkich zrealizowanych dla Państwa usług, co przyczynia się do optymalizacji kosztów a tym samym zwiększa to płynność finansową naszych klientów.
  • Nie oczekujemy żadnych deklaracji odnośnie ilości wysyłanych paczek.
  • Nie wymagamy prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Udowadniamy, że profesjonalna i rzetelna obsługa klienta wcale nie musi być droga.
  • Współpraca z Global System najszybszą "przesyłką" do sukcesu. "Klienci indywidualni oraz małe i średnie firmy nie mają siły przetargowej w negocjacjach z dużymi przewoźnikami, gdyż nie są w stanie zagwarantować odpowiednio wysokiego wolumenu przesyłek".

Fakty dla niezdecydowanych

Nawiązując z nami współpracę podejmują Państwo słuszną decyzję. Na poparcie tego twierdzenia zachęcamy do przeczytania artykułu zamieszczonego na łamach w Internecie o zaletach naszej działalności: http://www.wykop.pl/ramka/405761/polacy-znacznie-przeplacaja-za-przesylki-kurierskie/

Profesjonalizm za rozsądną cenę

W usługach kurierskich nie ma miejsca na pomyłki, wszystko musi przebiegać zgodnie z planem. Twoje dostawy muszą być realizowane przede wszystkim terminowo i z należytą starannością! Wszystko musi być perfekcyjnie przemyślane i dopasowane (czas realizacji, wysoka jakość usług, elastyczność, profesjonalna obsługa klienta i najlepsza cena). Pełny profesjonalizm skutkuje zbyt wysoką ceną usług! By temu zaradzić powstała firma brokerska Global System.

Szeroki wachlarz usług kurierskich i wykonawców

Stale monitorujemy rynek weryfikując najlepsze oferty oraz niszowe serwisy wykonywane przez nieliczne obecne na rynku firmy. Zakładając, że jedna firma nie zaspokoi w 100% wszystkich potrzeb naszych klientów pozostajemy we współpracy z szeregiem innych wykonawców usług kurierskich. Na bieżąco uaktualniamy swoją ofertę.